Abba, piękna dostojna sunia w typie ON

Imię: Abba
Trafiła do nas: 31.10.2015 r.
wiek: 8-9 lat
wielkość: średnia
stosunek do psów: Neutralny, ale lepiej by była jedynaczką
Abba to piękna sunia owczarka niemieckiego. Suczka trafiła do nas wprost z ulicy.
Suczka miała dużo guzków na sutkach. Jest już po operacji ich usunięcia. Świetnie zniosła zabiegi i rekonwalenstencje. W tej chwili sunia czuje się już bardzo dobrze.

Sunia jest niesamowicie mądra, posłuszna, ufna, kontaktowa, bardzo zależy jej na kontaktach z ludźmi. To słodka, łagodna do wszystkich ludzi i dzieci sunia, która powinna mieć własny fotel i swą rodzinę...

W domu zachowuje się bardzo grzecznie. Nie jest hałaśliwa, nie niszczy, sygnalizuje potrzebę wyjścia.

W kontaktach z psami bywa różnie. Abba toleruje wokół siebie psy spokojne, ale nie jest typem, który liczy sobie psie towarzystwo. Ważniejszy dla niej jest człowiek. Czułaby się lepiej jako psia jedynaczka, ale może trafić do domu, gdzie jest już psi rezydent, tylko dobrze gdyby był spokojny i nie narzucał się Abbie. Sunia  nie lubi dzielić się jedzeniem z innymi czworonogami.

Abba jest świetną sunią, bezproblemową. Czasami ma się wrażenie, że sunia jest po szkoleniu, tak jest usłuchana i szybko reaguje na komendy. Do tego pięknie chodzi na smyczy.

Suńka potrzebuje rodziny ! U nas, choć przebywa z nami w domu, nie ma poświęconej tyle uwagi na ile zasługuje i ile potrzebuje.

Kto pokocha Abbę zyska wspaniałą przyjaciółkę - Na dobrych parę lat życia.

Abba jest zaszczepiona i odrobaczona. Ma czipa.
Abba 12 listopada 2015 r.

Abba, gdy do nas trafiła oraz zaraz po zabiegu.
Kreator stron www - przetestuj!