Ada

Imię: Ada
Trafiła do nas: 11.07.2013 r 
wiek: ok 2 lat
wielkość: średnia, ok 20 kg.
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Historia jak wiele innych,pseudo-człowiek nacieszył się młodziutkim, przytulaśnym szczeniakiem, a później wyrzucił go jak śmiecia na ulicę skąd Ada trafiła do przytuliska, w którym nie potrafi się odnaleźć. Ma ok 1-2 lat i jest mixem owczarka niemieckiego. Ada ma piękne i łagodne wnętrze. Jest prze kochaną sunią, bardzo łagodną, przyjazną i grzeczną. Człowiek i kontakt z nim jest dla niej ważny, kocha głaskanie, przytulanie i wszelkie inne formy pieszczot. Chociaż przy pierwszym spotkaniu z nową osobą jest ostrożna . Jak się przekona, że nic jej nie grozi, to sunia staje się największym przymilaskiem , przytulakiem i lizakiem.
Bardzo potrzebuje bliskości człowieka!
Merdającym ogonem i stęsknionym zza krat spojrzeniem stara się zachęcić do wspólnego spaceru i zabaw. To bardzo wesoła pannica, która uwielbia wszelkie rozrywki i wygłupy z człowiekiem oraz z innymi psiakami.
Na spacerach jest szczęśliwa ....niestety każdy powrót ze spaceru do boksu wywołuje u suni smutek.
W odpowiedzialnych i kochających rękach mądrego człowieka psiak na pewno będzie szczęśliwym psem, ale czy się kiedyś tego doczeka? Ada bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Wtula się całą sobą, by jak najdłużej przy być przy człowieku. Bardzo źle znosi samotność i dlatego zależy nam na tym, by jak najszybciej znalazła swój dom - prawdziwy dom.
Ada w październiku 2013 r., została wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!