Ala, młodziutka sunia do przytulania.

Ala, to młoda ok roczna sunia w typie sznaucera. To wulkan niesamowicie pozytywnej energii, kontaktowa, chętna do współpracy, wpatrzona w ludzi, zupełnie pozbawiona nieufności.

Pozostawiona sama w boksie w jednej chwili gaśnie. Jest młodym psiakiem, nie rozróżnia jeszcze co wypada, a co nie. Potrzebuje swojego nauczyciela który nauczy ją dobrych manier.

Ala to prawdziwa gwiazda- miła, oddana, pełna uroku, wrażliwa sunia. Pokocha każdego w zamian za takie samo uczucie. Uwielbia pieszczoty- wtula się w człowieka z nadzieją, że wreszcie znalazła tego jedynego.
Na smyczy uczy się chodzić,ale to bardzo pojętna panienka.

Może mieszkać zarówno w domku z ogrodem jak i mieszkaniu w bloku. To idealna sunia dla człowieka szukającego wiernego i radosnego przyjaciela.. Będzie doskonałą towarzyszką i wesołym kompanem spacerów i zabaw w cieple słońca. Z nią nie można się nudzić, to również pies na niepogodę! Z psiakami dogaduje się bez problemu , nie lubi tylko natrętów.

Może Tobie uda się sprawić, że w tych pięknych oczach już nigdy nie pojawi się niepewność i smutek? Spróbuj Ala zaadaptuje się z łatwością do każdych warunków i pokocha na zawsze, a Ty odmienisz swoje smutne życie na radosne!
Kreator stron www - przetestuj!