Mały Artu chciałby mieć dom

Imię: Artu
Trafił do nas: 05.2019 r.
wiek w dniu przyjęcia: 3 miesiące
wielkość docelowa: średni
Artu jest piękny, będzie średniej wielkości pieskiem na krotkich łapkach!

Został znaleziony w odludnym miejscu, jedni państwo przejeżdżając przez nią, widzieli go kilka razy, ale nie podchodził do nich. Dopiero całodniowa akcja i pomoc w postaci sedalinu zaskutkowały tym, że udało się Artu złapać.

Miał na sobie dziesiątki kleszczy. Mamy nadzieję, że nie zachoruje na żadną chorobę odkleszczową, obserwujemy go.

To taki wystrach, który boi się ludzi, ale nie jest dziki - po prostu musi mieć czas na oswojenie się. Ma dopiero około 3 miesięcy - przed nim całe życie i szybko będzie się uczyć, jak tylko da się mu szanse.

Teraz przebywa z nami w domu, siedzi w łazience i obserwuje. Nieśmiało macha ogonkiem i widać, że strach miesza się w nim z wielką ciekawością. Będzie dobrze, oswoi się - potrzebuje tylko swojego człowieka.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !