Ary, kudłacz jakich mało! Szuka domu.

Imię: Ary
Trafił do nas: 25.03.2015 r.
wielkość: średni
wiek: ok roku
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: pozytywny
Ary to młody psiak, który jest wiecznym optymistą! Przez życie idzie z uśmiechem na kudłatej mordce i nie straszne mu złe koleje swego losu. Do pełni szczęścia brakuje mu jednak rodziny - własnego człowieka, którego będzie mógł rozweselać i z którym dzielić będzie swój pozytywny nastrój!

Kocha wszystkich ludzi, jest bardzo ufny. W stosunku do psów jest równie dobrze nastawiony. Z natury nie szuka zwad, raczej tylko zabawa i harce mu w głowie. Jest dość aktywny, to nie typ kanapowego pieska, Ary potrzebuje ruchu i zajęcia, by mógł spożytkować swą energię.

Ary ma tylko jedną wadę...nie może zamieszkać blisko kurnika! Ma silny instynkt łowiecki, kury, kaczki, czy inna mała zwierzyna nie jest przy nim bezpieczna. Trzeba uważać, by Ary w swym zapale nie prwał biednego stworzenia do pyska. Trzeba również przyswoić mu wracanie na zawołanie, ma z tym chwilowe problemy. 

Psiak szuka aktywnego domu, gdzie będzie pełnoprawnym członkiem rodziny, Adoptując Arego, przygarnia się 99% płynnego szczęścia i 1% pozytywnego szaleństwa.

Jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!