Avis, uroczy szorściak

Imię: Avis
trafił do nas: 28.04.2014 r.
wiek: 10 miesięcy
wielkość: mały
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Aviś to młody ok roczny psiak w typie jamnika szorstkowłosego.
Trafił do nas, gdzie dostał swój kąt, w zasadzie kojec i to bynajmniej nie dożywotnio. Aviś jest gościem, kochanym przez wszystkich, ale tylko gościem i czeka aż zjawi się ktoś, kto powie – choć ze mną przyjacielu. Od teraz będziemy żyć razem...

Czeka ..a czekając ukazuje siebie. Swoim optymizmem potrafi zarazić nie jednego ponuraka. Aviś to młodzieniaszek jeszcze – psinastolatek, co lubi po psocić, pogonić za czymś, pobawić się. Uwielbia drapanie za uszami, głaskanie i wszelkie inne przejawy czułości.

W stosunku do suczek bardzo przyjacielski, jak trafi na bardziej żywiołową sunię to zachęca ją do zabawy. Z psami też potrafi się dogadać, ale jego młode serce lubi rządzić, więc jak trafi na osobnika, który nie potrafi wyrazić swojego zdania to Aviś swoje zdanie wbije mu do głowy.

To mądry psiak. I choć jeszcze nie bardzo cokolwiek potrafi to chwila cierpliwej pracy i się nauczy. Już teraz poznaje co to smycz i spokój na niej. A gdy będzie mieć spacery na co dzień i człowieka co pokażę, jak ma pracować to wydorośleje, ale i tak stanie się aktywnym , psim towarzyszem!

Jeśli szukasz przyjaciela, takiego co z jednej strony Cie rozweseli i wyciągnie Cię na spacer, a z drugiej wieczorami będzie Ci towarzyszył na kanapie ...nie zwlekaj – napisz! Zadzwoń! Dowiedz się więcej o Avisiu! Może on właśnie na Ciebie czeka?

Avis jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!