Przepiękny Azan, czy się komuś zgubił?

Imię: Azan
Trafił do nas: 1.2018 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. roku
wielkość: duży
Azan, to przepiękny i wyjątkowy pies..nie dla każdego.
Ma ok roku.
Po mimo młodego wieku poznał już co to choroba i niedola bezdomnych psów.

Trafił do nas osłabiony i chory, ale udało się go postawić na łapy.
Teraz jest psem zdrowym, wesołym, zabawowy, ale przede wszystkim spragnionym domu i swojego człowieka.

To wyjątkowy i kontaktowy psiak, który szybko się uczy. Umiał już siad, podaj łapę i drugą...pięknie chodzi na smyczy a w domu jest grzeczny, nic nie niszczy oraz potrafi utrzymywać czystość.

Czasami zachowuje się jak królewicz, jest wybredny ..dotyczy to również ludzi. Jednych akceptuje od samego początku i pozwala sobie na wszystko, za to do innych jest z rezerwą i trzeba pozwolić mu się poznać.
Przez to nie może iść do domu, gdzie są dzieci.

Choć duży i może budzić respekt, Azan pragnie nie być stróżem, lecz członkiem czyjeś rodziny, pełnoprawnym, kochanym i rozpieszczanym. Może i jest wielkim psem, ale ten wielki pies, to w głębi serca wciąż szczeniak, który mógłby się bawić całymi dniami.

Może zamieszkać na ogrodzie, ale nie ma mowy o łańcuchu! 
Musi mieć również zapewniony kontakt z człowiekiem oraz regularne spacery poza teren posesji.
Adoptując Azana, zyskuje się wspaniałego psa, obrońcę domowego ogniska, przyjaciela na długie lata, wspólnego życia. Wystarczy tylko dać mu szansę, ujrzeć w tym wielkim, pięknym psie to dobro, które w nim tkwi. 
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !