Bacz - piękny i radosny

BACZ to ok. 4-5 letni pies w typie goldena retrievera lub owczarka podhalańskiego.
Przyjechał do nas wychudzony i zabiedzony . Po mimo tego okazało się, że to fajny, pogodny pies, który ma bardzo przyjazne nastawienie do ludzi . Wszystkich wita merdając ogonkiem, lubi się przytulać, jest przyjacielski, ufny,wpatrzony w człowieka jak w obraz.
Będzie doskonałym kompanem do towarzystwa, spacerów i zabawy. Taki jest jak ma przy sobie człowieka, jak nie .....to jest najbardziej smutnym psem na świecie. Bacz bardzo tęskni za swoim nowym panem lub panią i wytrwale czeka aż ktoś go pokocha. Może mieszkać w domu z rodziną , nic nie niszczy i jest grzeczny.

Ten pies potrzebuje tylko dużo miłości i obecności bliskiej istoty. Jeśli chcesz mieć Bacza jako opiekuna rodziny,a może po prostu szukasz wiernego przyjaciela dzwoń. Za ofiarowaną mu szansę odwdzięczy się wiernością, oddaniem i radością z obcowania z człowiekiem. Na każdym kroku będzie Ci pokazywał jaki jesteś dla niego ważny i jak cieszy się z Twojej obecności. Bo taki właśnie jest BACZ!

Tylko daj mu szansę...On nie stracił jeszcze nadziei...Daj mu szansę, daj mu dom, pokochaj, przygarnij, a zyskasz najwspanialszego przyjaciela na kilka psich lat, niech nie odchodzi do psiego nieba w samotności, niezauważenie, w zapomnieniu, tylko przy TOBIE, otoczony miłością i szacunkiem, na jaki zasługuje...