Baster - nieokreślony mix beagla

Imię: Baster
trafił do nas: wrzesień 2014 r.
wiek: 4 lata
wielkość: mały, ale masywny
stosunek do psów:
stosunek do dzieci:
stosunek do kotów:
Baster to dość masywny, średni pies, który w swoich korzeniach ma coś z beagla. Ma około 4 lat
Jest psem lubiącym sobie pogadać, nie nadaje się dla tych, którzy cenią sobie wielką ciszę. Nie hałasuje jednak aż tak bardzo, mało szczeka, jego wachlarz dźwięków jest dość imponujący. Jednym słowem można sobie z Basterem miło pogawędzić!

W stosunku do człowieka jest ufny, ma jednak zadatki na stróża. Przyjacielskie nastawienie do ludzi sprawia, że ciężko przejść koło niego obojętnie. A sam człowiek jest dla Bastera bardzo ważny! Bez człowieka u boku Baster płacze i nawołuje. 
Na spacerach zdarza mu się ciągnąć na smyczy, a jest psem dość silnym. Codzienne ćwiczenia sprawią jednak, że Baster się nauczy, że nie wolno ciągnąć, potrzeba do tego tylko czasu, no i cierpliwości.
Z psami dogaduje się dość dobrze, jest jednak typem, który na zaczepki odpowie siłą i siłą również będzie pokazywać, że jego zdanie jest najważniejsze. Dlatego lepiej by trafił do domu bez innego psa, bądź do domu z wysterylizowaną sunią. Na spacerach potrafi ładnie dogadać się z psimi kolegami, ale w kaszę dmuchać sobie nie da.

Adoptując Bastera zyskuje się wspaniałego przyjaciela na długie lata! Wystarczy tylko dać mu szansę i zrozumieć jego naturę.
Baster jest zaszczepiony, odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!