Bazyl - kochany przytulak

Imię: Bazyl

wiek: ok 4 lat
wielkość: średni, ok 15 kg
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: pozytywny
Bazyl ok 3-5 letni psiak , który w swoim krótkim życiu przeszedł już wiele złego . Możemy się tego łatwo domyślić, gdyż trafił do nas w złym stanie ze złamaną łapką. Jego stan uzębienia niestety nie może nam dokładnie określić jego wieku , gdyż ma wszystkie brązowe zęby, po nosówkowe. Łapka się już pięknie wyleczyła i teraz Bazylek może w końcu biegać i cieszyć się życiem. gdyby nie jedno ale! Nie ma on swojego kochanego domku.

Wesoły, radosny pies. Pieszczoch, który wysoko sobie ceni kontakt z człowiekiem. Jest bardzo grzeczny i posłuszny, można nauczyć go wielu rzeczy. Pięknie chodzi na smyczy , a puszczony przychodzi na zawołanie.
Chętnie bawi się z suczkami ale sprowokowany przez innego psa potrafi odpowiedzieć na zaczepkę i pokazać na co go stać. Bazyl to miły, kontaktowy pies, tęskniący za własnym, domem, za poczuciem bezpieczeństwa. 
Odda wszystko za własne legowisko dach nad głową miskę i rękę, która właśnie jego będzie głaskała po czole. Za głos człowieka, który wołać będzie właśnie jego BAZYL DO DOMU!!!
Kreator stron www - przetestuj!