Bazz - kochana kruszyna

Imię: Bazz
Trafił do nas: 7.09.2013 r.
wiek: 5 lat
wielkość: mały, ok 10 kg
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny, ale lepiej by był jedynakiem bądź zamieszkał z suczką
stosunek do kotów: nieznany
Gdy jest się tak małym, że ledwo sięga się głową stołka, świat wydaje się strasznie wielki i zły. Szczególnie zły, kiedy swojego człowieka nie ma obok, a za dom robi buda. Mimo tego, że jest jedzenie no i dach nad głową, to jednak coś jest nie tak. Bo dla psa, takiego jak Bazz, życie w samotności nie gra roli. Bazz lubi ludzi, nawet bardzo, z wielką chęcią zamieni budę na miękkie legowisko (a jak pozwolisz to fotel) a samotne dni w kojcu na wspaniałe życie u człowieka boku.
Bazz może zamieszkać w domu z dziećmi, dla których jest delikatny i bardzo uczuciowy.
Z innymi psami się dogaduje dobrze, ale w obronie siebie, czy rodziny potrafi naszczekać nawet na dużo większego od siebie kolegę. Jest taki troszkę zaczepno - obronny, znaczy on zaczepia, a potem trzeba go bronić! Ale takie zachowanie rzadko kiedy ma miejsce, ot taki z niego wielki duchem pies. W stosunku do suczek Bazz jest wielkim amantem, on kocha płeć piękną.

Adoptując Bazza zyskujesz 10 kg szczęścia! I to na długie lata! Znaczy w tej chwili Bazz jest trochę smutny, jego oczy nie śmieją się jeszcze zbyt często, ale własny dom i rodzina szybko to zmieni! Ty możesz to zmienić!
Bazz ma około 5 lat, jest zaszczepiony i odrobaczony,
Kreator stron www - przetestuj!