Owczarek Benji szuka dobrego domu na resztę swojego życia

Imię: Benji
Trafił do nas: 19.07.2018 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. 6-7 lat
wielkość: duży
Benji to grzeczny, ruchliwy i kochany psiak. Jest bardzo ufny i kontaktowy. Człowiek jest dla niego bardzo ważny. Jest bardzo ufny i przyjacielski.
Na smyczy chodzi bardzo ładnie.

Jest trochę obolały bo ma uszy w strasznym stanie. Zachowuje się tak jakby chciał uciec przed tym bólem. Jest pod opieką weterynaryjną. Jego uszka są w trakcie leczenia. Wymagają codziennej pielęgnacji.

Ma ok 6 lat, jego pan był podobno bardzo biedny, mieszkał w strasznych warunkach ale jednak zajmował się swoim psim przyjacielem, jak tylko potrafił.
Kiedy pan trafił do szpitala, a następnie zmarł, pies nadal czekał na niego.... Sam na posesji, Dopiero po 4 miesiącach ludzie, którzy przejeżdżali obok Benjiego zainteresowali się jego losem i zgłosili go do gminy i naszego Przytuliska.

Teraz Benji czeka na nową rodzinę. Na kogoś, kto zabierze go ze sobą do swojego domu. Nie wiemy, jak zachowa się wewnątrz domu, do tej pory mieszkał raczej na dworze. Lepszy byłby dla niego dom z ogrodem, ale nie wykluczone, że Benji odnalazłby się i w mieszkaniu - w końcu zasłużył na wygody! 

edit: 17.08.2018 r.
Uszka Benjego są już zdrowe. Musi na nich tylko odrosnąć sierść.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !