Berni - mały, ale o wielkim sercu 

Imię: Berni
trafił do nas: .08.2015 r. wrócił 10.2015 r. z powodu nie dogadania się z ptactwem domowym.
wiek: 2 lat
wielkość: mały
stosunek do psów: do suczek pozytywny, do samców zadziorny
Berni, to mały i młody psiak, który zdaje się kochać wszystko i wszystkich...za wyjątkiem psich kolegów. Do suczek podchodzi z merdaniem ogona, do innych samców jednak jest zadziorny i lubi wykłócać się o swoje, nigdy jednak nie atakuje zębami, po prostu lubi być pewny, że psi kolega mu nie podskoczy.

Na co dzień jest promykiem pozytywnego myślenia !

Pomimo swych niewielkich rozmiarów, jest bardzo aktywny, czasem ciężko ustać mu w miejscu, na smyczy jednak chodzi dobrze, a spacery z nim to sama przyjemność.
Bardzo lubi być blisko człowieka.

Berni znalazł dom, niestety były tam kury. Psiak za bardzo narozrabiał i nie może dłużej pozostej w swym domu. Szuka teraz nowej rodziny, domu, gdzie nie ma kur ani innego ptactwa domowego. Lepiej by również nie były innych małych zwierząt (gryzoni, królików).
Berni to nieokiełznany żywioł, który potrzebuje sporej dawki ruchu. Może trafić do domu z ogrodem, ale musi mieć zapewnione spacery poza posesję, dobrze gdyby miał swobodny dostęp do domu. 

Dając dom Berniemu, przygarnia się niczym nie skrępowane szczęście ! Trzeba tylko dać mu szansę i cierpliwą acz stanowczą pracą nauczyć domowych zasad oraz tego, że nie powinno się polować.

Berni jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany,
Kreator stron www - przetestuj!