BINGO! Kto "wygra" prawdziwego przyjaciela?

imię: Bingo
trafił do nas: 6.11.2014 r.
wiek: około 11 miesięcy
wielkość: średni
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: pozytywny
Bingo to młody, około 11 miesięczny psiak, który nie miał łatwego startu w życiu. Czy się zgubił sam, czy ktoś mu w tym pomógł? Tego się już nie dowiemy...

Bingo trafił do nas z połamaną łapą. W przedniej prawej łapce miał połamane dwie kości! Szybka interwencja weterynarza i operacja sprawiły, że teraz psiak powoli dochodzi do pełni zdrowia.
Jest psem bardzo ufnym, pomimo bólu nie wykazał cienia agresji! Ciągle merda ogonem na widok jakiegokolwiek nim zainteresowania!

Człowieka obok siebie potrzebuje niemal jak powietrza, jest bardzo towarzyskim psiakiem. Jest bystry i bardzo usłuchany. Potrafi zachować czystość w domu, nie niszczy. Jedynie opatrunek na łapce bardzo go frapuje i próbuje go wygryzać.
Jest psiakiem aktywnym i z wielką chęcią będzie towarzyszyć swojemu człowiekowi na długich spacerach, bądź zachęci go do wspólnej zabawy, kiedy tylko zrosną mu się kosteczki.

Adoptując Binga, adoptuje się 100% szczęścia! Wystarczy dać mu tylko szansę.Psiak swoje już przeżył, teraz zasługuje na prawdziwy dom, gdzie będzie mógł w pełni cieszyć się życiem u boku rodziny.

1 lutego 2015 r Bingo miał wyjęty drut z operowanej łapy. Teraz to w pełni zdrowy, radosny psiak, który czeka na nowy dom!
Kreator stron www - przetestuj!