Bono, pies który chce być kochany

Imię: Bono
Trafił do nas: 15.07.2014 r.
wiek: ok 6 lat
wielkość: średni
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: do psów negatywny, akceptuje niektóre suczki
stosunek do kotów:
Bono, to duży pies, który wśród swych przodków miał kogoś z ras typu bull. Ma około 6 lat.
Bono trafił do nas z ulicy, gdzie walczyć musiał z głodem, upałem i bezdomnością. Psiak jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Jest kontaktowy i usłuchany, bardzo lubi pieszczoty, sam podtyka głowę pod rękę. Byle tylko człowiek go pogłaskał, zwrócił na niego uwagę. Jest ufny w stosunku do obcych, od razu oddaje im całe swoje serce. Człowiekowi pozwala na bardzo wiele, bo też człowiek jest dla niego całym światem.

Psów Bono nie lubi, z psami najchętniej nie miałby nic do czynienia. Czy to sprawa przebytej tułaczki i walki o byt, czy wrodzona niechęć, nie wiemy. Wiemy jednak, że Bono powinien być jedynakiem. Jest psem dominującym, który nawet sunie chce ustawiać po kątach, jeśli mu się coś nie podoba.

Nie znaczy to, że Bono chciałby zjeść każdego psa na swej drodze. Nie! Potrafi przejść obojętni obok psa, nie lubi jednak bezpośredniego kontaktu i spoufalania się, a miski z jedzeniem są jego i tylko jego, z żadnym psem dzielić się nie będzie, choć człowiekowi miskę odda.

Bono może stać się wspaniałym przyjacielem całej rodziny. Z werwą pójdzie na długi spacer, a po nim, albo w deszczowe dni z wielką chęcią położy swój szeroki łebek na kolanach i będzie tak trwać, a za drapanie za uszami odwdzięczy się cichym pomrukiem zadowolenia.

Adoptując Bono, adoptuje się szczęście, na dobre i złe.
Bono jest zaszczepiony, odrobaczony.
Bono to przyjazny pies średniej wielkośći. Ufny w stosunku do ludzi, na zdjęciach bał się trochę aparatu.
Kreator stron www - przetestuj!