Boston, czy znajdzie swoje miejsce na ziemi?

Imię: Boston
Trafił do nas: 1.07.2015 r.
wielkość: duży
wiek: około 5-6 lat
stosunek do dzieci: preferowany dom bez dzieci w wieku szkolnym
stosunek do psów:
Boston to piękny pies w typie owczarka niemieckiego. 
Nie wiemy, co psiak przeżył w swoim życiu. Zazwyczaj to  spokojny, lubiący towarzystwo człowieka pies. W boksie  nic nie niszczy, nie brudzi, czeka na spacery, które bardzo lubi. na smyczy chodzi całkiem dobrze.

Czasem jednak sprawia wrażenie jakby, codzienne sytuacje (np odpinanie/zapinanie smyczy itp) wzbudzały w nim lęk, na który reaguje różnie. Gdy się wystraszy potrafi kłapnąć zębami - raz, po czym wycofuje się z przerażeniem do kąta, by po chwili prosić o wybaczenie...
Boston ma coś w sobie, co sprawia, że nie da się przejść obok niego obojętnie, a jego lęki chwytają człowieka za serce - co on musiał przeżyć? Jaki ból, strach, a może poczucie wielkiej straty sprawiło, że Boston nie ufa w pełni nikomu, nawet sobie?

Boston szuka domu, raczej z ogrodem, na którym mógłby spędzać czas, gdzie spokojem, ale i stanowczością wypracuje się z nim wspaniałe lata przyjaźni. 
Nie wydamy go na łańcuch! I należy pamiętać, że nawet największy ogród nie zastąpi spaceru - tej chwili kiedy liczy się tylko człowiek i jego pies, przemierząjacy świat.


Boston jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany.
Kreator stron www - przetestuj!