Brauni, pitbulka rednose szuka domu

Imię: Brauni
trafiła do nas: 05.06.2014 r.
wielkość: średnia
wiek: 3-4 lata
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: neutralny
stosunek do kotów: nieznany
Brauni to ok 4 letnia suczka rasy pitbul red nose. Nikt nie wie, co przeżyła przez pierwsze lata swojego życia, wiemy natomiast, że nie do końca były to dobre lata. Sunia trafiła do nas w stanie ogólnie średnim.

Braunni, ma powyciągane sutki, bo rodziła co cieczkę, do tego była niedożywiona i chora na zapalenie błony naczyniowej, które zaatakowało jedno oko oraz ma atopię.
Podczas zakraplania oka Brauni pokazuje swą anielską cierpliwość. Każdy może do niej podejść i zakroplić oczko - nie ma żadnych sprzeciwów! Anioł nie pies!

Niestety sunia boi się niektórych zwykłych rzeczy - które albo źle się jej kojarzą, albo nie miała z nimi dotąd styczności. Jednym z takich przedmiotów jest...PARASOL! Gdy widzi nawet znaną osobę z parasolem woli się wycofać i i obserwować "twór" z daleka. Czasem wykazuje zachowania psa, który był izolowany, a do tego np bity. Jednak w tym wszystkim zachowała radość życia i chęć bycia z człowiekiem i dla człowieka.

Na spacerach nie sprawia problemów, lubi wszystko obwąchać i mieć na oku, na obcym terenie czasem jest płochliwa. Ładnie skupia się na człowieku, nie w głowie jej ucieczki. Wraca na zawołanie, nie oddala się zbyt daleko. Potrafi siadać i podawać łapę.
W stosunku do psów sprawia wrażenie uległej, nie wszczyna kłótni, nie odgraża się nikomu, lubi psie towarzystwo.

Nie w sposób jest przejść koło niej obojętnie, przyciąga wzrok już z daleka! Wystarczy raz spojrzeć w jej bursztynowe oczy, a ciężko o niej będzie zapomnieć.

Sunia jest odpchlona , odrobaczona i zaszczepiona.
Kreator stron www - przetestuj!