Bruno..nikt go nie chciał...

Imię: Bruno
trafił do nas: 29.11.2013 r.
wiek: 3 lata
wielkość: średni
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: pozytywny
Bruno to ok. 3 letni pies. Jego historia jest smutna. Pies po 3 latach bytności w domu został wyrzucony, porzucony, bo jego właściciele się rozwiedli i pies stał na drodze nowego ich życia. Co tam ,że pies był oddany, grzeczny, ufny i kochający....został wywalony jak zbędny mebel. 
Dobrzy sąsiedzi go czasami dokarmiali, bo znali, lubili Bruna i szkoda im było takiego wspaniałego i łagodnego psiaka, ale niestety nie mogli zapewnić mu domu. Sami mają swoje psy. Pies nie chciał odejść z miejsca ,które znał, od ludzi których kochał ....cały czas oczekiwał, że może coś się zmieni i go wpuszczą.....niestety!
Trafił do nas z ulicy, z początku wystraszony i nieufny z biegiem czasu okazał się fajnym, pogodnym psem, który ma bardzo przyjazne nastawienie do ludzi. Wszystkich wita merdając ogonkiem, lubi się przytulać, jest przyjacielski, wpatrzony w człowieka jak w obraz. Będzie doskonałym kompanem do towarzystwa, spacerów i zabawy!

Taki jest jak ma przy sobie człowieka, jak nie .....to jest najbardziej smutnym psem na świecie.

Bruno bardzo tęskni za swoim nowym panem lub panią i wytrwale czeka aż ktoś go pokocha. 
To pies skrzywdzony przez człowieka, ale nadal z nadzieją i ufnością w sercu. Potrzebuje dużo miłości i obecności bliskiej istoty. Jeśli chcesz mieć Bruno jako opiekuna rodziny, a może po prostu szukasz wiernego przyjaciela dzwoń. 
Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.
Kreator stron www - przetestuj!