Burbon chciałby zaufać, ale się boi

Imię: Burbon
Trafił do nas: 27.10.2015 r.
wiek: młody
wielkość: średni
stosunek do psów: 
Burbon to młody, średniej wielkości pies w typie owczarka niemieckiego.

Psiak jest zdystansowany do nowo poznanych osób. Nie lubi, gdy nieznajomy próbuje go głaskać - tak jakby nie znał zamiaru człowieka i nie wiedział, jak na to reagować. Nie reaguje agresywnie, wycofuje się tylko i spina.
Wystarczy jednak chwila poświęcona Burbonowi, spokojne podejście i czuły głos, by psiak zaufał, podłożył głowę domagając się podrapania za uszami. 
To kochany pies, które musiał swoje w życiu przejść, Dlatego teraz jest ostrożny. Gdy dostanie szansę, stanie się najwspanialszym psim przyjacielem. 

Burbon może trafić do domu z ogrodem, musi mieć jednak zapewniony kontakt z człowiekiem by nie zdziczał. Jeśli da się mu szansę, może stać się wspaniałym przyjacielem. Potrzebuje jedynie czasu. Należy również pamiętać, że nawet największy ogórd nie zastąpi spacerów! Burbon powinien mieć zapewniony spacer poza posesję.
Na smyczy uczy się chodzić i idzie mu coraz lepiej !

Burbona trzeba poznać. Burbon musi poznać nowych ludzi, zanim im zaufa, jednak jak już to się stanie, psiak odda całego siebie ! Do swych schroniskowych opiekunów to najwspanialszy, najwierniejszy i najbardziej usłuchany pies.
Kto da szansę Burbonowi? Kto podaruje dom, ten zyska wspaniałego przyjaciela!

Jest zaszczepiony, odrobaczonym, wykastrowany i zaczipowany.
Kreator stron www - przetestuj!