Coco, mała wylękniona istotka

imię: Coco
trafiła do nas: 12.12.2013 r.
wiek: ok 1 roku
wielkość: średnia
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów:
Pies ideał.
To stwierdzenie względne. Dla każdego znaczy co innego.
A Coco to taki psi ideał dla osoby, która kocha psy na równi jak Coco kocha ludzi!
Początek nie był łatwy...choć szczęściem zima była łagodna, brak śniegu i mrozów sprzyjał młodej suni, to jednak deszcz i przymrozki, a do tego głód, sprawiły, że Coco trafiła do nas w nie najlepszym stanie. Fizycznie doszła do siebie szybko, wystarczyła dobra karma i ciepło. Niestety suczka przez pierwszy rok swego życia nie zaznała wiele dobrego, dlatego była nieufna. Nie była dzika ani agresywna! Tylko wycofana, zamknięta w sobie.
Zagubiona Dusza.
Coco unikała ludzi – z jednej strony. Z drugiej strony chciała zaufać – i to całą sobą!
Kilka tygodni z nami sprawiło, że sunia rozkwitła! Teraz, gdy wiosna już za pasem, Coco jest całkowicie innym psem. W końcu jest sobą – Psim Ideałem!
Kocha ludzi, życia bez nich sobie już nie wyobraża. Uwielbia pieszczoty, sama się ich domaga. Gdyby mogła, to by człowieka nie opuszczała na krok. Jak drzemać to przy człowieku, jak się nudzić to przy człowieku, jak spacerować – no oczywiście, że u boku człowieka! Przy tym suczka jest czujna, nikt nie wejdzie do domu niepostrzeżenie, a na obcych Coco popatrzy podejrzliwie, ale bez złości czy strachu. Szybko pojmie nowe zasady, w domu utrzymuje czystość. Na spacerach ładnie się pilnuje, nie w głowie jej samotne wycieczki.
Z psami się ładnie dogaduje, nie wszczyna kłótni, z chęcią się pobawi, jedzenia również nie broni.

Coco ma około roku. Całe życie przed nią, to co złe już dawno za nią. Teraz szuka domu, takiego do końca, który zrozumie, nie porzuci...pokocha, stanie się oazą. Szuka rodziny, której odda całą siebie! Jeśli interesuje Cie nasza mała Coco zadzwoń, napisz – może ona właśnie na Ciebie czeka?

Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Coco, gdy do nas trafiła.
Coco 28.12.2013 r.
Kreator stron www - przetestuj!