Mały Elfik szuka domu

Imię: Elfik
Trafił do nas: 01.2019 r.
wiek w dniu przyjęcia: 2-3 lata
wielkość: mały (ok. 6 kg)
Elfik przyplątał się pod dom, gdzie była suczka z cieczką. Możliwe, że wybrał się na amory i nie potrafił sam trafić do domu. 

Wygląda jak mix Japońskiego China.

To słodki, kochany, proludzki psiak. Stara się być grzeczny. Z nudów zdarza się mu posprzątać po swojemu w boksie...ale co się mu dziwić - to młody psiak, który chciałby być blisko człowieka - najlepiej na jego kolanach, albo na spacerze, a nie spędzać większość dnia samotnie w budzie.

Elfik jest ufny, towarzyski, bardzo proludzki.

Na smyczy chodzi idealnie, nie ciągnie, nie plącze się.

Zdarza mu się obszczekać z daleka inne psy, ale jeśli pozwoli się mu na bliższy kontakt to jest nastawiony przyjaźnie, nie atakuje, nie warczy. Może zamieszkać z innym psem, ale dobrze jakby miał możliwość wcześniejszego zapoznania się z nim.

Elfik nie przepada za kotami.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !
Kreator stron www - przetestuj!