Emi , piękna i inteligentna sunia w typie owczarka holenderskiego.

Emi to młoda około 1- roczna sunia w typie rasy owczarek holenderski.
Ma bardzo wesołe usposobienie, chciałaby być kochana przez wszystkich i sama też kocha każdego. Z psami się dogaduje bez problemów. Zaczepia je do wspólnej zabawy. Ma w sobie mnóstwo energii, jest typem psa aktywnego i towarzyskiego. Lubi ruch, zabawy, bieganie oraz różnego rodzaju formy aktywności.
Spacery sprawiają jej wielką przyjemność, z pewnością nie można się z nią nudzić, to sunia na pogodę i nie pogodę. Bardzo inteligentna ...w mig wszystko łapie. Na smyczy nauczyła się chodzić już w godzinę.

Emi to Wielki pieszczoch, który uwielbia się przytulać i być głaskaną. Jest niezwykle towarzyska, bardzo lgnie do ludzi , lubi być w centrum zainteresowania....za to w samotności jest bardzo nieszczęśliwa i przygaszona. . Jest bardzo kochaną suńką , która towarzystwa potrzebuje tak bardzo jak powietrza. To radosna,słodka ,urocza,kontaktowa panienka, nie sposób się w niej nie zakochać. Najlepiej odnalazła by się w domu z ogrodem, gdzie miała by możliwość spożytkowania swojej energii. Ta pozytywnie nastawiona do świata i ludzi sunia zasługuje, by wreszcie mieć swoich Ludzi, swój Dom i swój Świat.
Kreator stron www - przetestuj!