Emka i Eska szukają domu !

Imiona: Emka i Eska
Trafiły do nas: 25.09.2015 r.
wiek: 9 lat i 3 lata
wielkość: duża
stosunek do psów: pozytywny
Mają tylko siebie. Nie wiemy, co było zanim sunie pojawiły się same na wiejskiej ulicy. Czy miały dobry dom? Zgubiły się? Ktoś je wyrzucił?
Nie wiemy.
Wiemy natomiast, że suczki są ze sobą bardzo zżyte, najprawdopodobniej od początku życia młodszej suni były razem. Sądzimy, że to matka z córką, ponieważ pomimo różnicy w długości sierści, są do siebie bardzo podobne, zarówno w wyglądzie jak i zachowaniu.
Suczki trzymają się razem, śpią razem, jedzą razem. Czasem się zdarza, że starsza sunia Emka czasem strofuje młodszą Eskę, kiedy ta zrobi coś niewłaściwego, bądź za bardzo się narzuca...ale robi to tak jak matka strofująca szczenię z matczynej miłości, widać pomiędzy nimi wielką więź.

Suczki mają teraz tylko siebie i choć człowiek jest dla nich bardzo ważny i wiele zrobią by zadowolić opiekunów, to widać, że swoje towarzystwo cenią bardzo mocno.

Emka jest w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego. Ma około 9 lat. Jest dość spokojna, grzeczna, kontaktowa. Brakuje jej tylko człowieka, swojej ludzkiej rodziny...Suczka powinna teraz grzać swoje kości w domowych pieleszach, a nie siedzieć na coraz większym zimnie. Sunia jest pozytywnie nastawiona do psów, a swoją towarzyszkę, domniemaną córkę, traktuje jak na matkę przystało - z wielkim uczuciem.

Eska ma około 3 lat. Jest w typie owczarka niemieckiego długowłosego. Starsza sunia jest jej mentorką, gdzie idzie Emka tam też podąża Eska. Jest równie przyjazna i spragniona kontaktu z człowiekiem, co jej towarzyszka, Jest grzeczna, powinna szybko załapać, zasady w nowej rodzinie.

Z racji na relację pomiędzy suczkami chcielibyśmy znaleźć dla nich wspólny dom. Sunie są wspaniałe, obie. Przed każdą z nich jeszcze wiele lat życia. Trzeba tylko dać im szansę. Kto przygarnie te dwie sunie, zyska wspaniałe dwie przyjaciółki. Wierne, mądre, pełne dobrych uczuć. 

Sunie są odrobaczone, zaszczepione i będą wysterylizowane.
Kreator stron www - przetestuj!