Evan wszechmogący! Szuka domu.

Imię: Evan
Trafił do nas: 10.12.2014 r.
wiek:
wielkość: średni
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: pozytywny
Szukasz skarbu? Zastanawiasz się, co znajduje się po drugiej stronie tęczy? Garnek złota? Nie! Znaczy może..za naszą wstęga znajduje się jednak szczęście i radość, a wraz z nimi Evan. Młody, około roczny psiak średniej wielkości. 

Evan życia bez człowieka nie widzi. Jest spragniony kontaktu z ludźmi. Ufny i przyjacielski szybko potrafi zyskać nowych przyjaciół. Gdy widzi z daleka swoich opiekunów zaczyna wesoło merdać ogonem i poszczekiwać ze szczęścia, woła do siebie ludzi, by móc wtulić się w czyjeś kolana i tak trwać wieczność...Gdy jest sam, najczęściej smutno leży wpatrzony przed siebie.
W stosunku do psów jest bardzo uległy. Nie szuka zaczepek, unika wręcz konfliktów.

Evan nie jest typem sportowca. Pomimo młodego wieku jest dość poważny, wyciszony, ożywia się tylko na widok człowieka, ale nawet wtedy nie należy wymagać od niego zbyt wiele aktywności. Oczywiście z chęcią będzie towarzyszyć swej rodzinie w dłuższych i krótszych wycieczkach, a kto wie, może nawet pokochałby zabawę piłeczką?

Gdy spojrzy się w jego brązowe oczka, nie w sposób o nim zapomnieć. To taki typ, który niby cichy, taki...zwyczajny, ale sprawia, że serce wypełnia radość, gdy tylko stoi obok. Adoptując Evana, zyskuje się wiernego towarzysza na długie lata. 
Kreator stron www - przetestuj!