Fafik, nasz pies o lwiej grzywie

Imię: Fafik
trafił do nas: 27.03.2014 r.
wiek:  10 miesięcy
wielkość: mały
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Oto Fafik.
Można by dużo mówić o tym pięknym psie...ale po co strzępić sobie język? Wyobraź sobie psa - młodego, około 10 miesięcznego, niewielkiego, takiego, co kolan nie sięga głową. Wyobraź sobie radosne spojrzenie ciemnych oczu, spojrzenie wyrażające zaufanie i szczenięcą radość. Teraz połącz te oczy z tym futrem i merdającym ogonem. Dodaj trochę psiej mądrości i zdolności do nauki. Miłości do człowieka cały słoik (i to taki duży) a do tego psiej przyjaźni litrową butelkę i proszę! Oto Fafik - pies na medal!

Podsumowując: 10 miesięcy, futra tyle, że dla trzech by starczyło (kiedy odrośnie, na razie ma go za dwóch!) radości z życia, co niemiara. Miłość do świata i wszystkiego, co żyje - to najlepsze i za razem niemal jedyne cechy Fafika.

Co prawda psiak musi się jeszcze wiele nauczyć, ale to bystra istota i szybko załapie o co chodzi z domowymi zasadami dobrego wychowania. Nauczy się żyć w mieszkaniu, może zamieszkać na dworze, ale musi mieć zapewnione spacery i częsty kontakt z człowiekiem. Może trafić do rodziny, w której jest już psi domownik.

Fafik nie miał łatwego startu, ale to wciąż radosny szczeniak, który mógłby godzinami się bawić. Jeśli szukasz kompana do spacerów, zabaw i życia to może właśnie jego szukasz? Bystrego, młodego psa, który sprawi, że nawet w szare dni będziesz mieć ochotę na spacer!

Jest zaszczepiony i odrobaczony.
Fafik 4 kwietnia 2014 r.
Fafik w dniu przyjęcia.
Kreator stron www - przetestuj!