FANTA...POKOCHA CIĘ NA ZAWSZE.

FANTA jest przepiękną, młodą około 2-3 letnią sunią w typie teriera średniej wielkości.
Sunia chyba była bita przez ludzi, bo gdy trafiła do nas - trzęsła się ze strachu jak galareta. Była też w zaawansowanej ciąży. Na całe szczęście troskliwa opieka pracowników zdziałała cuda i Fanta jest w dniu dzisiejszym innym psem. 
Nadal jest nieśmiała do obcych, jednak z wielką radością i prawie już bez strachu chodzi na spacerki, ładnie maszeruje na smyczy, widać, że jest wtedy szczęśliwa. Wiele przeszła, poznała co to okrucieństwo ze strony człowieka.
Zaznała zimna, głodu, wie co oznacza strach i przerażenie.

Psią rolą jest jednak wybaczać i pomimo wszystkich krzywd wybaczyła. Mimo wszystko - nie straciła ufności do człowieka, nadal traktuje go, jak przyjaciela. Lubi dotyk ludzkiej dłoni; a ludzi, których zna - wita wylewnie. To, co w niej jest najwspanialsze, oprócz psiego serca, to mądre, chwytające za serce spojrzenie. W oczach pojawia się iskierka nadziei…Iskierka , która nie gaśnie, bo sunia ma ciągle nadzieję na lepsze jutro......
Dogaduje się bez problemu z innymi pieskami w boksie.

Fanta czeka na swój wymarzony dom, który nie pozwoli jej więcej zaznać zimna i głodu.
Jest bardzo kochana, posłuszna, przyjazna i uległa, nie sprawia problemów,a przyszły dom adoptując ją, na pewno zyska jedynego w swoim rodzaju przyjaciela.
Sunia obdarzy swoich opiekunów niezwykle trwałym zaufaniem i przyjaźnią na całe życie.
Kreator stron www - przetestuj!