Fara w typie wyżła niemieckiego szuka spokojnego domu

Imię: Fara
Trafiła do nas: 07.2019 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. 1.5 roku
wielkość: średnia
Fara trafiła do nas wychudzona. Najprawdopodobniej była źle traktowana i boi się ludzi, nie jest agresywna, ze strachu się kuli i ucieka.

Nam już trochę zaufała i pokazuje swój prawdziwy charakter - jest bardzo uczuciowa, chce być kochana, próbuje robić wszystko by człowiek nie był na nią zły, a wręcz przeciwnie.
Jak poznała głaski, to podchodzi grzecznie i stoi bez ruchu czekając na nie, nie narzuca się w ogóle i mogła by tak stać pół dnia z ręką na niej. Jest spokojna, ale szczekać potrafi.

Kiedy zaufa człowiekowi to na całego. Potrzebuje tylko czasu i spokoju.

Należy pamiętać, że Fara to wyżeł - pies z natury myśliwski. Trzeba będzie ją nauczyć przychodzenia na zawołanie, nie spuszczać w miejscach, gdzie może być dzika zwierzyna i zapewnić Farze odpowiednią dawkę spaceru.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !