Flesz, drugiego takiego ze świecą szukać. Więc czemu nie ma domu?

Imię: Flesz
trafił do nas: grudzień 2014 r.
wiek: ok 3 lat.
wielkość: mały (ok. 40 cm w kłębie)
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: różny, lubi dominować, preferowany dom bez innego psa
Flesz to młody, około 2 letni pies niewielkiego wzrostu. Nawet kolan nie sięga!
To bardzo sympatyczny psiak, pełen ufności i pozytywnej energii. pomimo złych doświadczeń (samotność, głód, poniewierka) psiak nie zatracił radości życia!

Flesz bardzo kocha człowieka. Jest przyjaźnie nastawiony do każdego, szybko można zyskać jego zaufanie. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, stara się pilnować opiekuna, więc po pewnym czasie będzie mógł być spuszczany ze smyczy, oczywiście pod okiem swej nowej rodziny.
Bardzo lubi drapanie za uszami. Sam podchodzi i szuka kontaktu z człowiekiem.

Z Fleszem nie w sposób jest się nudzić. Jest dość aktywny, z chęcią pójdzie na dłuższy spacer, a kto wie, może nawet zacznie się bawić? Kiedy tylko przekona się, że nie grozi mu już porzucenia oraz kolejna tułaczka.

Flesz doskonale wie, czego chce, dlatego też powinien być jedynym psiakiem w domu. Na spacerach potrafi minąć się z innym psem, czy przywitać się, ale na swoim terenie to lubi postawić na swoim. Człowiekowi pozwala na wszystko, lecz innemu psu nie da sobie wejść na swą śliczną główkę.

Flesz szuka domu, gdzie będzie mógł wykazać się, jako wspaniały przyjaciel rodziny. Gdzie pokocha się go, choć w połowie tak mocno, jak on pokocha swą nową rodzinę!
Przed nim jeszcze wiele lat życia. Kto podaruje mu dom, kawałek swego serca, zyska przyjaciela na długie lata! Nie pozwólmy by młodość Flesza upłynęła mu na wypatrywaniu zza krat swego człowieka....Nikt na to nie zasłużył - tym bardziej Flesz!

Flesz jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!