Freddy łaciatek szuka domu

Imię: Freddy
trafił do nas: 30.11.2013 r.
wiek: 4 lata
wielkość: średni
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny, bywa dominujący
stosunek do kotów: nieznany
Trafił do nas, jak wielu przed nim. Cichy, spokojny, pogodzony z losem. A Los nie obszedł się z nim dobrze, a może to z winy człowieka? To człowiek wyrzucił go ze swego życia, gdy zima tuż za progiem, to człowiek skazał na tułaczkę...może nawet na śmierć – powolną z głodu i zimna.
Freddy miał jednak szczęście. Trafił do przytuliska, gdzie zimno i głód mu już nie straszne, ma tu budę, ma pełną michę i człowieka obok. A to właśnie dla człowieka Freddy chce żyć!
Ma około 3 lat, może 4, ale nie więcej. Jest średniej wielkości, można by rzecz taki zwykły pies. Ale serce Freddy ma niezwykłe! Jego dusza to zbiór samych zalet. Wady? Pewnie jakieś ma, ale ich nie ukazuje!
To pies ideał! Na smyczy pięknie chodzi, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa rąk, idzie przy nodze,albo tuż przed i skupia się całym sobą na przewodniku. W stosunku do psów jest grzeczny, ale lubi pokazać, że to on rządzi i nie z każdym psim bratem potrafi dojśc do porozumienia. Suczki toleruje i bardziej im pobłaża. Lepiej by trafił do domu bez innych psów, albo gdzie rezydentką jest sunia.
Do człowieka podchodzi z wielką ufnością, uwielbia drapanie za uszami, głaskanie po grzbiecie i przejawy jakichkolwiek innych pieszczot. To taka mała istotka do rany przyłóż!
Życie z Freddim to jak drobna, ale wielka wygrana na loterii! Z takim psem nie sposób się smucić, ta iskierka radości rozwieje każdą złą myśl – już samą swoją obecnością.
Adoptując Frediego należy pamiętać,że to żywa istota, która musi się przyzwyczaić do nowego życia,ale jeśli tylko dostanie szansę będzie najlepszym przyjacielem!

Nie wydajemy psów na łańcuch!
Freddy jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!