Gaga -młoda ,wesoła sunia 

Gaga,to młoda ok 6miesięczna sunia . To wulkan niesamowicie pozytywnej energii, kontaktowa, chętna do współpracy, wpatrzona w ludzi, zupełnie pozbawiona nieufności. Pozostawiona sama w boksie w jednej chwili gaśnie i rozpacza.
Jest młodym psiakiem, nie rozróżnia jeszcze co wypada ,a co nie. Potrzebuje swojego nauczyciela który nauczy ją dobrych manier.

Gaga to prawdziwa gwiazda- miła, oddana, pełna uroku ,pełna życia wrażliwa sunia.
Ta mała iskierka jest energiczna,wesoła i towarzyska... Każdego dorosłego i dziecko traktuje jak przyjaciela i towarzysza zabaw,ale też uwielbia pieszczoty- wtula się w człowieka z nadzieją, że wreszcie znalazła tego jedynego.Pokocha każdego w zamian za takie samo uczucie. Na smyczy uczy się chodzić,ale to bardzo pojętna panienka....szybko się uczy.

Może mieszkać zarówno w domku z ogrodem jak i mieszkaniu w bloku.To idealna sunia dla człowieka szukającego wiernego i radosnego przyjaciela.. Będzie doskonałą towarzyszką i wesołym kompanem spacerów i zabaw w cieple słońca. Z nią nie można się nudzić, to również pies na niepogodę!
Jej relację z innymi psiakami są zróżnicowane....zazwyczaj ich nie toleruje. Jest zazdrosna o człowieka.

Może Tobie uda się sprawić, że w tych pięknych oczach już nigdy nie pojawi się niepewność i smutek? Spróbuj, Gaga zaadaptuje się z łatwością do każdych warunków i pokocha na zawsze a Ty odmienisz swoje smutne życie na radosne!

Sunia jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona.
Kreator stron www - przetestuj!