Hagir, młodość i beztroska...tylko domu mu brak.

Imię: Hagir
trafił do nas: wrzesień 2014 r.
wiek: ok 2 lata
wielkość: średni
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do kotów:
Hagir pomimo tułaczki pozostał bardzo radosnym i beztroskim psiakiem, który uważa, że życie to zabawa! My nie wyprowadzamy go z błędu, podtrzymujemy jego zapał i szukamy mu rodziny, w której dalej będzie mógł być sobą.

Dla Hagira nie liczy się ani, to co było, ani co będzie. Liczy się teraz - a jak to "teraz" jest połączone z zabawą z innymi psami i ludźmi, to jest najszczęśliwszy na świecie.
Jak na młodego psa przystało jest aktywny, lubi ganiać z innymi psami, z którymi żyje w dobrej komitywie. Nie wszczyna kłótni, nie odpowiada na zaczepki, raczej ustępuje.

W stosunku do człowieka jest bardzo przyjacielski i ufny. Stara się słuchać głosu opiekuna i wykonywać polecenia typu - spokój, wracaj...ale wymaga to jeszcze pracy. Jest bystry, więc powinien szybko załapać zasady panujące w domu, a przy odrobinie cierpliwości i zachęty nauczy się wracać na każde zawołanie..nie na co piąte!

Hagir szuka domu, który pomoże mu wyzbywać się nadmiaru energii, czy to poprzez zabawę, czy dłuższe spacery. Może trafić do domu, gdzie jest już pies. W nową rodzinę wejdzie z wielką radością i przyniesie wiele uśmiechu ze sobą - jeśli tylko da się mu szansę!

Hagir jest zaszczepiony i odrobaczony,
Kreator stron www - przetestuj!