Harry, piękny czarny psiak

Imię: Harry
Trafił do nas: 23.04.2014 r
wiek: ok 3,5 roku
wielkoś: średni
stosunek do dzieci: pozytywny, preferowany dom ze starszymi dziećmi
stosunek do psów: do suczek pozytywny, do psów dominujący
stosunek do kotów:
Nie jest wymagający, ot miska jedzenia, spacerek i miłość człowieka. Został porzucony, zostawiony samemu sobie błąkał się po świecie. Był brudny, zaniedbany i nieufny. Teraz dopiero udaje mu się odzyskać siły i swoją psią naturę. Bardzo energiczny, można by powiedzieć „wyszczekany” psiak. Nie ma dużych szans na szybkie opuszczenie przytuliska – bo średni, bo nie najmłodszy, bo taki... zwykły.

A przecież jeszcze potrafiłby – pokochać, popilnować, odwdzięczyć się za ciepły kąt i pełną miskę. O ile ktoś dałby mu tę szansę.
Jeśli szukasz psiaka który głośnym szczekaniem odstraszy nieznajomych a równocześnie będzie Twoim najlepszym, oddanym przyjacielem, to Harry czeka właśnie na Ciebie.
Uwielbia kontakt z człowiekiem do którego zawsze lgnie i domaga się pieszczot.
Na spacerze nie odbiega od przewodnika tylko grzecznie idzie przy nodze. Jest najbardziej smutnym psiakiem w boksie.

Jeśli chodzi o stosunek do innych psiaków-no cóż, typowy samiec; suczki akceptuje, z psami różnie to bywa. 
Harry bardzo tęskni za swoim człowiekiem i wytrwale czeka aż ktoś go pokocha.Może mieszkać w domu z rodziną lub na podwórku w ciepłej budzie.... ale bez względu na to potrzebuje dużo miłości i obecności człowieka. Jeśli chcesz mieć Harrego jako opiekuna rodziny,a może po prostu szukasz wiernego przyjaciela dzwoń.

Harry jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!