Malutka Hyzia szuka domu wraz z owczarką Rozą

Imię: Hyzia
Trafiła do nas: 1.2020 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. 3 lata
wielkość: mikro (ok. 3 kg)
Hyzia i Roza trafiły do nas razem i od razu nas zachwyciły swoimi charakterami.
Więcej zdjęć Rozy na w karcie >klik<


Oto ich historia:

Roza, około 7 letnia owczarka siedziała w krytycznym stanie w kałuży, przy rurze kanalizacyjnej i czegoś pilnowała, szybko się okazało, że w rurze utknęła malutka ok 3 letnia suczka, nazwana przez nas Hyzią.
Roza była w kiepskim stanie, wychudzona jak szkielet, ledwo się poruszała, pazury długie na 4cm jej tego nie ułatwiały, miała chore uszy z robalami i kołtuny wielkości mandarynki... Pomimo tego wszystiego chroniła, jak tylko mogła tą malutką suczkę.

Teraz są już bezpieczne i czekają na swoją szansę na szczęśliwe życie u boku swojego człowieka.


Obie są urocze, łagodne, potrafią chodzić na smyczy, kochają dzieci.

Ale najwazniejsze, ze bardzo się nawzajem lubią


Do dziś dnia, owczarka opiekuje się malutką, pozwala nawet jej na grzebanie w swojej misce. Jak Hyzia zje, to dopiero Roza zaczyna konsumpcję.

Są zaszczepione i odrobaczone. Hyzia wysterylizowana.

Szukamy dla nich wspólnego domu, ale jeśli taki się nie trafi, to osobne domy pełne dobrych ludzi też będą dla nich szczęściem.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !
Kreator stron www - przetestuj!