Psia iskierkia Inka

maleńka, filigranowa sunia, trochę w typie pinczerka.
Ma ok. 2 latka. Jest drobniutka, waży 6 kg. Została zabrana z podłego miejsca, zaniedbana i przerażona. Jej strach był większy niż ona sama!
Na widok człowieka i wyciągniętej w jej kierunku ręki, przywierała do podłoża i kuliła się ze strachu. Cierpliwość i łagodność opiekunów oraz towarzystwo radosnych psiaków przełamały jej strach, niepewność i brak wiary, że komukolwiek można zaufać.
Dziś INKA jest bardzo śmiała, nawet w stosunku do obcych. Pozwala się wtedy głaskać, wykłada się brzuszkiem do góry, przytula, a jej oczka mówią: „ufam Ci i wierzę, że mnie nie skrzywdzisz”. Na jej zaufanie trzeba sobie jednak zapracować - przede wszystkim cierpliwością i wyrozumiałością.
Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.Malutka szuka spokojnego domu, gdzie byłaby kochana, przytulana i bezpieczna. Najlepszy byłby dom z innymi zwierzętami, bo uwielbia wszelkie z nimi zabawy. Za chwilę uwagi i przyjazne gesty odwdzięczy się przywiązaniem i oddaniem do końca swoich dni. To wyjątkowy psiak, który w swym krótkim życiu przeszedł zbyt wiele złego - dlatego teraz zasługuje na „psi raj”.
Kreator stron www - przetestuj!