Czarnutka Ira bardzo chce mieć swojego człowieka

Imię: Ira
Szuka domu od: 03.2018 r.
wiek: 2 lata
wielkość: mała

W celu adopcji prosimy kontaktować się z naszym Przytuliskiem. 
Ira to niewielka sunia, która ma trochę pod górkę w życiu.

To kochana, młoda suczka, jeśli tylko da się jej szansę na zapoznanie się.
Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, których się po prostu boi. 
Kiedy tylko się cieszy pokazuje piękny psi uśmiech, mordka się jej śmieje cała. 

Nie jest typem sportowca. Jej jeden spacer i 2-3 wypady na siku w zupełności wystarczą, jeśli poza tą "aktywnością" będzie mogła spędzać czas ze swoim człowiekiem - najlepiej na kanapie! Nie dla niej życie samotnie w boksie.


Na smyczy chodzi jeszcze słabo, bo się boi, ma tendencje do ucieczek, więc na obroży lepiej jej nie wyprowadzać tylko w szelkach. 
Kiedy już Ira przywiąże się do swojej rodziny, to będzie podążać za swym człowiekiem krok w krok. To bardzo uczuciowa suczka, potrzebuje jedynie czasu by mogła w pełni oddać się swojej nowej rodzinie.

Z psami się dogaduje,raczej jest uległa.

Ira będzie świetną psią przyjaciółką dla samotnej osoby, albo bezdzietnej pary, której będzie mogła oddać całą siebie. Ta sunia załuguje na najlepszy dom!

Jest po sterylizacji i szczepieniach.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !