Irys - małe ciałko - wielki duch!

Imię: Irys
trafił do nas: 27.11.2013 r.
wiek: 1.5 roku
wielkość: mały
stosunek do dzieci: niepewny
stosunek do psów: pozytywny, ale ma swoje antypatie
stosunek do kotów: pozytywny
Irysek to psiak, który jest pewny swego, jest troszeczkę jak kot - który ma swoje zdanie na wszystko i będzie innym to swoje zdanie dosadnie pokazywał. Lubi człowieka, lubi pieszczoty, sam pcha się na kolana, zachęca do zabawy, ale gdy mu się znudzi, albo coś się mu nie spodoba to potrafi delikatnie kłapnąć zębami. Nie mocno, ale mimo wszystko wymaga to pracy. Dlatego Irys na razie nie nadaje się do domu z dziećmi.
Z psami..z psami potrafi się dogadać, ale jego młode serce lubi rządzić, więc jak trafi na osobnika, który nie potrafi wyrazić swojego zdania to Irys swoje zdanie wbije mu do głowy. Za to z suczkami trzyma sztamę
Umie już chodzić na smyczy,jest pojętnym maluszkiem ...nauczył się tego dosyć szybko .Irysek może zamieszkać w mieszkaniu, to bardzo grzeczny piesek, który nic nie niszczy i zachowuje czystość. Irys potrzebuje domu spokojnego, gdzie dostanie czas na adaptację przy jednoczesnym, jasnym pokazaniem zasad.

To młody pies, którego życie wiele nauczyło, ale nie do końca tego co powinno. Z dnia na dzień jest jednak lepiej i choć Irys wymaga pracy, to życie z nim może stać się najlepszym etapem życia.
Irys zasługuje na nowy, dobry dom, gdzie człowiek będzie blisko, gdzie spacery staną się codziennością, a nie tylko wyjściem "od święta".

Irys jest odrobaczony, zaszczepiony.
Kreator stron www - przetestuj!