Iskra szuka spokojnego domu.

Imię: Iskra
Trafiła do nas: 17.12.2018 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. 3 lata
wielkość: mała
Iskierka trafiła do nas w ciąży. Przeszła sterylizację aborcyjną, na którą nie było jeszcze za późno. 

Na początku znajomości sunia się boi, jest niepewna i trzyma się na dystans. Jednak jeśli okaże się jej serce, cierpliwie do niej podejdzie, to Iskiereczka rozkwita. Wtula się w znajome ramiona, nie chce schodzić z kolan i trzyma się blisko tego swojego człowieka...ale...zawsze musi być jakieś ale. Iskiereczka po okazaniu cierpliwej czułości pokocha całym swym serduszkiem swoją nową panią. i TYLKO panią. 
Mężczyzn sunia się wciąż boi panicznie, nie pozwala się im dotykać, unika kontaktu i obszczekuje ze strachu.
Dlatego też Iskierka nasza malutka szuka domu, gdzie raczej panów nie ma, a jak są to BARDZO spokojni i BARDZO cierpliwi, nie narzucający się. 

Iskierka nie załuguje na życie z boksie...ona potrzebuje domu, ciepłego posłania i tej jedynej, swojej Pani, której po pewnym czasie w pełni zaufa i będzie najlepszą psią przyjaciółką. 

Iskierka uczy się chodzić na smyczy i idzie jej to coraz lepiej.

Dogaduje się z większością psów.
Na zdjęciach z sunią rezydentką Abbą.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !