Iwan zwany groźnym

IWAN, gdy do nas trafił miał około 6 miesięcy. to psiak wyglądający jak mały husky. został znaleziony w lesie, ze strachu pogryzł panią, która go przygarnęła, potem weterynarza...teraz jak już nabrał zaufania to zrobił się mega przytulanka, ale na pewno będzie to piesek z charakterem i choć nie jest duży, to właściciel musi mieć troszkę pojęcia o wychowywaniu takiego łobuza

Ten wiecznie radosny pies teraz uwielbia kontakt z człowiekiem , choć wobec nieznanych sobie osób zachowuje się ostrożnie, nieufnie i zdarza mu się szczekać lub warknąć.

Nastawia się do pieszczot, jest przy tym nieco nachalny, uwielbia się tulić, z przyjemnością przyjmuje drapanko za uszkiem, podczas pieszczot pozwala z sobą zrobić dosłownie wszystko.


IWAN nie nadaje się jednak do domu z małymi dziećmi, ponieważ, ten mały psiak jest bardzo charakterny .
Jest psem bardzo pojętnym, przy odpowiedniej motywacji bardzo szybko się uczy.
Jego niespożyta energia i zamiłowanie do towarzyszenia ludziom czyni z niego świetnego kompana osób aktywnych. Ten niezwykle żywiołowy pies ciągle jest w ruchu, jego hobby to bieganie. Na spacerze skacze, biega, szaleje, kopie doły w poszukiwaniu kretów, a jako pies zaprzęgowy mocno i uparcie ciągnie.
IWAN uwielbia się bawić - bez względu na to czy bawi się z ludźmi, czy z psami. Wobec pobratymców zachowuje się przyjaźnie, nie wszczyna bójek, doskonale się z nimi dogaduje.
Ten wiecznie radosny pies szuka aktywnego opiekuna, który pokocha go za żywiołowość i radość życia. Czy nim będziesz Ty?
Kreator stron www - przetestuj!