Gdzie zgubił się dom Iwo?

Imię: Iwo
Trafił do nas: 31.12.2017 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. 2 lata
wielkość: średni
Iwo się pogubił. Nie ufa nam i wydaje się nam, że to pies jednego pana - tylko mu/jej pewnie ufa, a cała reszta świata w jego oczach się nie liczy, bo on jest najważniejszy. 

W ogóle się nie boi i z podniesionym, merdającym sztywno ogonem warczy na nas i patrząc się prosto w oczy stawia wyzwanie. 

W jednej minucie potrafi być uroczy, podawać łapkę, zabrać smaczka, a w nastepnej zaczyna się stawiać i pokazywać zęby.

Na tą chwilę psiak nie jest do adopcji, bo ciężko stwierdzić, jak zachowa się w domu. Liczymy, że jest to sylwestrowy uciekinier i zgłosi się po niego właściciel. Jeśli nie, będziemy pracować z Iwo by nie stanowił dla nikogo zagrożenia, mamy nadzieję, że jego zachowanie wynika z faktu, że jest zagubiony i zestresowany i po pewnym czasie wyluzuje i da się poznać z lepszej strony.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !