Jessy

Imię: Jessy
Trafiła do nas: 27.06.2013 r.
wiek: ok roku
wielkość: mała, ok 9 kg. 
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: pozytywny
Jessy to ok 6-7 miesięczna sunia, która docelowo będzie małym pieskiem ...takim do ok 35 cm.
Ta mała istotka jest bardzo inteligentna, przyjacielska i kontaktowa. Nadstawia łebek do głaskania ,szuka kontaktu z człowiekiem. Chociaż przy pierwszym spotkaniu z nową osobą jest trochę wystraszona i ostrożna. Dopiero jak się przekona ,że nic jej nie grozi ,staje się najlepszą przyjaciółką i przytulanką.
Z innymi psiakami się dobrze dogaduje, uwielbia szczenięce zabawy. To wesoły ,niekonfliktowy ,towarzyski piesek. Jednym słowem sunia ideał. Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Jest niesamowicie oddana i za odrobinę miłości zaraz oddaje cale swoje psie serduszko.

Sunia została znaleziona na jednej ze świętokrzyskich wsi ,gdzie błąkała się razem z siostrą ....biedne ,małe szczeniorki ,głodne i strasznie wychudzone. Na swojej drodze spotykały różnych ludzi ,dobrych i tych złych.Dlatego sunia przy pierwszym spotkaniu nie ma zaufania do nowych osób. Jednak w odpowiedzialnych i kochających rękach człowieka, Jessy szybko zaufa i pokocha swojego opiekuna. Pomóż jej w tym i podaruj miejsce , gdzie odnajdzie szczęście, radość,będzie mogła kochać i być kochana. Ta sunia nigdy Cię nie oszuka i nie zawiedzie Twojego zaufania.

jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana
Jessy, gdy do nas trafiła
Jessy, styczeń 2014
Kreator stron www - przetestuj!