Jetta - psia przyjaciółka

Imię: Jetta
trafiła do nas z przeniesienia z Tarnobrzega : 10.10.2013 r
wiek: 1,5 roku
wielkość: średnia
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Jetta to młoda ok roczna sunia. To wulkan niesamowicie pozytywnej energii, kontaktowa, chętna do współpracy, wpatrzona w ludzi, zupełnie pozbawiona nieufności. Pozostawiona sama w boksie w jednej chwili gaśnie. Jest młodym psiakiem, nie rozróżnia jeszcze co wypada,a co nie. Potrzebuje swojego nauczyciela który nauczy ją dobrych manier. Jetta to prawdziwa gwiazda- miła, oddana, pełna uroku- wrażliwa sunia. Pokocha każdego w zamian za takie samo uczucie. Uwielbia pieszczoty- wtula się w człowieka z nadzieją, że wreszcie znalazła tego jedynego. Na smyczy uczy się chodzić, ale to bardzo pojętna panienka.
Może mieszkać zarówno w domku z ogrodem jak i mieszkaniu w bloku. To idealna sunia dla człowieka szukającego wiernego i radosnego przyjaciela. Będzie doskonałą towarzyszką i wesołym kompanem spacerów i zabaw w cieple słońca. Z nią nie można się nudzić, to również pies na niepogodę!
Z psiakami dogaduje się bez problemu, nie lubi tylko natrętów.
Może Tobie uda się sprawić, że w tych pięknych oczach już nigdy nie pojawi się niepewność i smutek? Spróbuj Jetta zaadaptuje się z łatwością do każdych warunków i pokocha na zawsze a Ty odmienisz swoje smutne życie na radosne! Sunia jest odpchlona , odrobaczona , zaszczepiona i wysterylizowana.


Jest odrobaczona, odpchlona , zaszczepiona i wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!