Joker, czy odnajdzie szczęście?

Imię: Joker
trafił od nas: 26.06.2014 r.
wiek: ok 10 miesięcy
wielkość: średnia
stosunek do dzieci:
stosunek do psów:
stosunek do kotów:
Joker to młody, około 10 miesięczny pies w typie terriera. Joker jest bardzo aktywny, uwielbia biegać - dla samego biegania! Ci co kochają teriery wiedzą już, że są to psy niezależne!
Joker jest typowym przedstawicielem terriera. Uwielbia gonić wszystko, jak nie ma nic, to chociaż swój cień! Na spacerach wszędzie go pełno, a powietrze i wolność sprawiają, że głos człowieka nie zawsze dochodzi do tego aktywnego psiaka.

Joker jest psem przyjacielskim, lubiący pieszczoty, ufnym w stosunku do ludzi, ale przede wszystkim ma swój świat - pełen zapachów i tropów, za którymi będzie chciał gnać.
Terrier, taki jak nasz Joker, to nie pies dla każdego. Ktoś kto lubi ślepe posłuszeństwo, nie powinien nawet zastanawiać się nad Jokerem! Jeśli jednak lubisz w psie to, co nazwać by można wolną duszą (inaczej szaleństwem wiecznej młodości), przyjrzyj się Jokerowi bliżej. Zapytaj o niego! Z nim nie można się nudzić!

To bystry pies, który ma swoje zdanie i zawsze będzie miał! Rekompensatą za zdarte gardło (od nawoływania) będzie wielki uśmiech i radosne iskry w oczach świadczące o miłości Jokera nie tylko do wolności, ale i do rodziny.
Życie z terierem w domu jest czymś wspaniałym! Kiedy uszanuje się naturę Jokera, wspólną pracą nawiąże się więź, to stanie się on najwspanialszym przyjacielem na długie lata! A wspólne wędrówki po parkach lasach i polach staną się o wiele ciekawsze!

Joker jest zaszczepiony, odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!