Joko zostaje z nami !

W sierpniu 2019 r. zdecydowaliśmy, że po tylu latach Joko nigdzie nie poczuje się jak w domu.

Powoli przyzwyczaja się do przebywania w pobliżu domu - już nie w kojcu. Jeszcze boi się wchodzić do domu, więc śpi w budzie na dworze, ale wierzymy, że kiedyś przełamie ten lęk...a jeśli nie, to będzie spała tam, gdzie jej dobrze. 

Smutna Joko -pomóż jej odnaleźć radość życia!!! 

Imię: Joko
Trafiła do nas: 01.11.2012 r
wiek: ponad 8 lat
wielkość: mała, ok 15 kg.
stosunek do psów: pozytywny
Tyle mam w sobie życia, tyle bym chciała zrobić. Mam dopiero 8 lat.
Niby całe życie i świat przede mną, a oddzielają mnie od niego kraty w ponurym boksie. Wyglądam przez nie i marzę, jak biegam z moim ludzkim przyjacielem po parku, bawimy się, jeździmy razem na wycieczki a potem wracamy do domu który jest pełen miłości. Ciekawe czy psie marzenia się spełniają???

Bo ja właśnie marzę o takim domku na zawsze. Od szczeniaczka jestem bezdomna ale chyba potrafię kochać...tak mi się przynajmniej wydaje . Nie pozwól by kraty za którymi na Ciebie czekam zabiły we mnie to, kim jestem. Mam komplet szczepień ,jestem odrobaczona i będę wysterylizowana.
Pokochaj mnie i pozwól mi kochać . . .

Joko , to mała ok 10kg sunia . Ma ponad 8 lat. Jest bezdomna od szczeniaka. Kiedyś była bardzo dzika. Teraz sunia jest odmieniona....potrafi chodzić na smyczy i słucha się opiekuna. Ta mała istotka, jest stworzona do miłości. Uczy się dopiero dobrego dotyku człowieka. Widać, że sprawia jej to przyjemność, stoi wtedy bez ruchu i pozwala na wszelkie miziania ale nie potrafi się jeszcze tym cieszyć. 
Zawsze była przez ludzi przeganiana i bita czym popadnie....dlatego jest w pierwszym kontakcie trochę nie ufna. Joko to bardzo smutna sunia, nikt nie widział aby się kiedykolwiek cieszyła.
Może Ty pomożesz odnaleźć jej radość życia i pokażesz ,że człowiek jest dobry. Sunia jest łagodna do suczek i psów. To prze kochana sunia , która niczym nie zawiniła, a jest bezdomna. Proszę pomóż jej i pokaż jak wygląda szczęśliwe życie w cieple, u boku swojego przyjaciela.

Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.

Joko styyczeń 2019 r.
Joko, zima 2014, troszkę zawstydzona aparatem
Joko, październik 2013 r
Kreator stron www - przetestuj!