Kama słodka labradorka

Imię: Kama
Trafiła do nas: 23.06.2014 r.
wiek: 1.5 roku
wielkość: średnia
stosunek do dzieci:
stosunek do psów:
stosunek do kotów:
Nazwaliśmy ją Kama. Pojawiła się na ulicy znienacka, nikt nie wie skąd przybyła, nikt nie wie, gdzie jej dom. Pojawiła się na ulicy, gdzie nie była bezpieczna, dlatego trafiła do nas. Kama szuka nowego domu, bo dawny dom nie szuka jej. Ma około 1.5 roku, jest piękną sunią w typie labradora.

Kama kocha ludzi, do tego ma w sobie to coś, co sprawia, że nie w sposób nie pokochać jej. W stosunku do człowieka jest psim ideałem, grzeczna, usłuchana, cierpliwa, pragnąca kontaktu, ale nie narzucająca się. Szybko się uczy, jest bardzo bystra.
Do psów nastawiona pozytywnie, ale jest sunią dominującą i jak coś się jej nie spodoba, to potrafi ustawić drugiego psa. Może trafić do domu, gdzie jest już pies, ale dobrze by było jakby był uległy.

W przypadku podjęcia decyzji o adopcji Kamy, należy się zastanowić, czy jesteśmy w stanie wygospodarować dla niej czas w ciągu dnia. Kamie nie wystarczy 15 minutowy spacer. Jak na młodego psa przystało jest aktywna i lubi łazikować u boku człowieka. Będzie świetną kompanką na spacery, będzie mobilizować do ruchu i zabawy! A po aktywnym dniu z chęcią ułoży się u boku człowieka, zamknie oczy i zaśnie snem pokochanego psa.

Życie z labradorem może być wspaniałe. Zycie z Kamą może być wspaniałe! Trzeba tylko dać jej szansę, podarować kawałek siebie, w zamian Kama odda całą swą duszę, serce i merdający ogon.
Kama jest zaszczepiona, odrobaczona
Kreator stron www - przetestuj!