Karim, piękny, kudłaty psiak

Imię: Karim
Trafił do nas: 20.08.2015 r.
wiek: 2-3 lata
wielkość: średni
stosunek do dzieci: preferowany dom bez małych dzieci
stosunek do psów:
Karim to średniej wielkości, młody pies o gęstym futerku.
Karim w pierwszym kontakcie jest nieufny, podchodzi z dystansem. Czasem sprawia wrażenie psa, który był w przeszłości bity - jest niepewny reakcji człowieka, boi się uniesionej ręki. Często się kładzie przed człowiekiem i patrzy się tak, jakby zrobił coś złego i boi się kary - choć nic złego nie zrobił ! Boi się nowych miejsc. Gdy na spacerze coś go wystraszy zaraz zawraca w stronę przytuliska i swojego boksu, gdzie czuje się bezpiecznie. Na smyczy chodzi całkiem nieźle.

Karim musi mieć czas. by mógł w pełni zaufać. Nie jest agresywny! Nie nadaje się do pilnowania. On musi mieć zapewniony kontakt z człowiekiem i spacery poza posesję, oby nie zdziczał. Musi mieć rodzinę, która rozumie, że nie na sile i przemocy, lecz w miłości i współpracy buduje się więź z psem. Karim może stać się wspaniałym psim druhem, ale musi dostać szansę ! Musi zrozumieć, że ręka człowieka nie tylko niesie ból, ale przede wszystkim pieszczoty i dobre chwile.

Karim czeka na dom, cichy, spokojny i nie pewny jutra. Karim czeka na dom, chce być blisko człowieka, choć ten kiedyś go skrzywdził.

Psiak ma problemy z tylną łąpką, zaczął lekko utykać. W tej chwili przyjmuje leki i jest pod kontrolą weterynaryjną.

Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!