Kropka - źródło pozytywnej energii

Kropka, cudna ok 5-6letnia sunia w typie rasy landseer. Bardzo wesoła, kontaktowa i towarzyska. Jak większość psów tej rasy kocha wodę, jest świetnym pływakiem.

Uczuciowy, serdeczny i oddany charakter tych psów sprawia, że zyskują coraz większą grupę zwolenników. Sprawdzają się zarówno jako psy stróżujące i towarzyszące. Są łagodnymi olbrzymami o opiekuńczym charakterze.

Kropka umie chodzić na smyczy i reaguje na wołanie opiekuna. Wie, że spacer to czas na wyładowanie energii, po powrocie do boksu jest spokojna i wyciszona.
Szukamy dla niej domu , który zrozumie te potrzeby .Wobec ludzi nie wykazuje agresji, szybko nawiązuje nowe znajomości, wobec znanych sobie osób jest czuła, miła i kochana. To towarzyski i przyjacielski psiak. Lubi przebywać obok ludzi, z przyjemnością przyjmuje od nich pieszczoty.

Relacje Kropki z innymi psami są na ogół pozytywne...jedynie jak się trafi nachalny psiak Kropka potrafi go skutecznie odgonić. Przy odrobinie miłości i cierpliwości, Kropka stanie się najlepszym lekarstwem na ludzkie smutki i troski. Będzie wspaniałym towarzyszem, dla każdej aktywnej i inteligentnej rodziny. Być może ktoś zauważy teraz jej ogłoszenie i zdecyduje, żeby los Kropki odmienić? Może ktoś okaże tyle serca i da jej dom na jaki , ta urocza sunia zasługuje...
Kreator stron www - przetestuj!