Kurt pozytywnie zakręony owczarek

Imię: Kurt
trafił do nas: 21.12.2013 r.
wiek: ok 3 lata
wielkość: duży
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: negatywny
stosunek do kotów: negatywny
Nazwany został Kurt. Oceniony na około 3 lata, trafił do przytuliska z odłowienia. Biegał sam tylko on wie jak długo, rodzina została gdzieś daleko...nie chciała już go? A może się tylko zgubił?

Kurt to typ wiecznego dziecka..może kiedyś wydorośleje, ale czy musi? Życie z nim to coś czego nie da się opisać. To wspaniały względem człowieka pies! Jest przyjacielski i ufny, kontaktowy, lubi się przytulać, sam podkłada głowę by go podrapać za uszami. To taki miś wielkości XL.

Niestety Kurt nie przepada za innymi psami, lubi się wykłócać o swoje i to dosyć głośno. Możliwe, ze nauczy się współżyć z innym czworonogiem, ale w domu powinien być jedynakiem.

Kurt najprawdopodobniej był psem podwórkowym, który nie miał za wiele spacerów. na smyczy chodzić nie potrafi, a siły ma jak młody byk! Dlatego trzeba się przy nim uzbroić w cierpliwość i buty z dobrą przyczepnością! To młody pies, więc przy dobrym prowadzeniu powinien szybko załapać o co chodzi z ładnym chodzeniem i nie szarpaniem - bo on chce gdzieś iść. 

Jest bardzo aktywnym psem, skocznym i pełnym niespożytej energii, poszukujemy dla niego domu równie aktywnego, który pomoże ujść tej energii.
Kurt będzie wspaniałym towarzyszem na dłuższe i krótsze wycieczki, może polubi bieganie? 

Kurt zasługuje na dobry dom, gdzie człowiek będzie obok, a spacery staną się codziennością.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Kreator stron www - przetestuj!