Ślepa Lexi czeka na lepsze jutro

Imię: Lexi
Trafiła do nas: 03.2018 r.
wiek w dniu przyjęcia: ponad. 2 lata
wielkość: średnia
Lexi od dłuższego czasu błąkała się na ulicy i nie dawała się ani złapać, ani nawet do siebie podejść.

Czy się zgubiła? Czy ktoś ją wyrzucił? Nie wiemy. Wiemy natomiast, że kiedyś musiała mieć właściciela bo miała na sobie obrożę (widoczną na zdjęciach).

Sunia była przerażona. Bała się nas, kojca, świata. Nie jest agresywna, po prostu się boi nowych i obcych, zarówno miejsc, jak i ludzi.

Nie dziwimy się jej, bowiem Lexi jest...ślepa. Nie wiemy, jak ta sunia mogła sobie radzić na ulicy. Może widzi jakieś większe kontury, a może w ogóle...ile ta sunia musiała najeść się strachu?

Dla Lexi szukamy spokojnego domu, najlepiej z ogrodem. Domu, w którym będzie mogła poczuć się bezpiecznie. Nie nadaje się do domu  małymi dziećmi, ale ze starszymi nastolatkami może zamieszkać, o ile będzie jej zapewniony spokój.
Jak już Lexi da się czas na zapoznanie, to okazuje się, że jest sunią, która lubi pieszczoty i bycie blisko człowieka.

Na smyczy dobrze sobie radzi.

Sunia bardzo lubi się z naszym drugim podopiecznym psiakiem Rydzem. Marzy nam się wspólny dom dla nich obojga, ale oczywiście nie jest to warunek adopcji Lexi! Ot to nasze marzenie, kiedy patrzymy na tą dwójkę wielkich przyjaciół.

Tutaj psiak Rydz: >klik<

poniżej wspólne zdjecia Lexi i Rydza (Lexi nie ma siwej mordki).
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !