Linek - uroczy psiak

Imię: Linek
trafił do nas przeniesiony z Nowin: 28.07.2014 r
wiek: 2.5 roku
wielkość: mały
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów:
Linek, mały psiak, co ledwo urósł ponad trawę! Ma około 2,5 roku. Nie dajcie się zwieść słodkim oczkom i uszkom Linka! To nie pies! To kosmita, który się zgubił i wylądował u nas zamiast gdzieś tam. 
Prawda jest taka , że Linek jest tak sympatyczny, iż ciężko uwierzyć, że nie ma domu...Bardzo kontaktowy, ufny, szybko zyskuje w oczach i...w sercu! Trzeba tylko dać mu szansę, poznać go bliżej. Jest usłuchany, stara się zadowolić, jak może opiekunów, a jeśli mu czasem nie wychodzi...no cóż, bywa. Jest typem psa, który chciałby być w kilku miejscach na raz, aktywny, nie dla niego siedzenie na kanapie...chociaż, gdy się już wybiega, to nie pogardzi miękką poduchą.

Z psami się dogaduje, lubi też pobawić się w psiego berka,. Ma swoje antypatię, ale na takich delikwentów tylko szczeka z daleka.

Linek, choć mały ma w sobie wielkiego ducha. I usposobienie optymisty. Żyje dla życia, jedzenia i człowieka. 
Szuka domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu - spacer dłuższy do parku, lasu itp. Domu, który go pokocha i do końca będzie z Linkiem, długie lata z małym kosmitą, który zmieni monotonne życie w coś, czego nie da się opisać! Życie z psem, takim jak Linek, to droga ku spełnieniu marzeń.

Linek jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.
Kreator stron www - przetestuj!