Livi, piękna, młoda, bezdomna...

Imię: Livi
Trafiła do nas 4.11.2015 r.
wiek: 3 lata
wielkość: średnia
stosunek do psów: wybiórczo negatywny, toleruje spokojne psy
W celu adopcji Livi, zapraszamy serdecznie do naszego Przytuliska.

Livi to piękna młoda sunia w typie owczarka niemieckiego. Została znaleziona pod koniec października w jednej ze świętokrzyskiej wsi. Miała na sobie obrożę przeciwpchelną. Może komuś zaginęła?

Livi jest typowym przedstawicielem swojej rasy, Jest posłuszna, aktywna, bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Bez ludzkiego przyjaciela Livi jest smutna i zrezygnowana. 
Jest bystra, szybko się uczy, ale i też potrafi kombinować. Trzyma się blisko opiekuna, pomimo tego, że lubi sobie pobiegać. Potrafi wrócić na zawołanie, wymaga to jednak jeszcze doszlifowania. 
Na smyczy dosyć mocno ciągnie, ale wynikać może to z niewybiegania. Regularne spacery połączone z nauką chodzenia na luźnej smyczy, szybko rozwiążą ten problem.
W stosunku do psów Livi jest nastawiona dość negatywnie - nie przepada zbytnio za psim towarzystwem, toleruje psy spokojne, nie lubi, jak jakiś psiak skacze koło niej. Dobrze gdyby w domu była psią jedynaczką.

Dla Livi szukamy domu z ogrodem, gdzie pies jest pełnoprawnym członkiem rodziny i ma wolny wstęp do domu. Należy również pamiętać, że nawet największy ogród nie zastąpi psiakowi spaceru poza posesję. Livi musi mieć zapewnione spacery.

Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!